Akcija

Reklama

Vilkikų  cheminis valymas

"Autodar" plovyklose atliekame cheminius valymus vilkikams ir sunkiasvorėms transporto priemonėms, rūgštiname kuro bakus, plauname variklius bei jų kėbulus, pilnai paruošiame pardavimui.

Automobilio padengimas nano danga

Autodar automobilių plovykla Vilniuje pristato populiarią paslaugą – automobilių kėbulų ir stiklų padengimas nano danga. Apsaugokite savo automobilį nuo purvo ir išorinio poveikio. Tai itin veiksminga priemonė, kurią išbandę tikrai nepasigailėsite.
Automobilio padengimas nano danga – paslauga, kurią renkasi daugelis vairuotojų. Nano danga yra šiuolaikinėmis technologijomis sukurtas specialus skystis, kuriame gausu silicio dalelių. Padengus automobilio stiklus nano danga, virš stiklo paviršiaus yra suformuojamas itin plonas apsauginis sluoksnis, nuo kurio vanduo ir nešvarumai pasišalina kur kas greičiau, nei nuo paprasto paviršiaus. Nano padengimas užtikrina stiprų hidrofobinį poveikį ne tik stiklams, bet ir visam automobiliui, taip pat apsaugo dažus nuo smulkių įbrėžimų ir kitokio išorinio poveikio. Žiemos metu ši danga taip pat yra veiksminga. Jos veiksmingumu galima įsitikinti esant lijundrai, kai automobiliai pasidengia ledo sluoksniu. Nano danga neleidžia ant automobilio paviršiaus laikytis vandeniui, todėl jis taip greitai neprišąla.
Nano danga buvo sukurta mokslininkų, dirbančių su įvairiomis nano technologijomis. Ji pagaminta iš specialaus silicio (medžiaga, iš kurios sudarytas smėlis) junginio, kuris neleidžia vandens molekulėms sukibti su danga. Vanduo tiesiog nubėga paviršiumi. Panašai ir su nešvarumais, kurie neprilimpa prie stiklo arba metalo paviršiaus. Norint pasiekti idealių rezultatų, reikalingas pramoninis nano padengimas, nes patiems gerai padengti savo automobilio nepavyks – dangoje atsiradus nepadengtoms vietoms ten kaupsis purvas ir drėgmė. Tada automobilis atrodys lyg margas. Siūlome nerizikuoti ir patikėti šį darbą profesionalams. Mes dirbame su geriausiais nanodangos produktų tiekėjais, turime specialią purškimo įrangą, todėl galime užtikrinti, kad jūsų automobilis bus padengtas nepriekaištingai.
Autodar automobilių plovykla Vilniuje teikia ir kitas plovimo paslaugas. Prieš dengiant automobilį nanodanga, jo paviršius yra nuplaunamas ir nudžiovimas. Tai būtina padaryti, nes ant purvino automobilio danga tiesiog nesilaikys taip gerai. Dangą rekomenduojama atnaujinti prieš rudenį ir pavasarį, kai lietaus mūsų šalyje daugiausiai.
Galima dengti tik automobilio stiklius, taip pat ir kėbulo dalis ar visą automobilį.
Svarstote dengti savo transporto priemonę nanodanga? Nedvejokite ir užsukite į mūsų plovyklą jau dabar – patarsime, kaip geriau prižiūrėti jūsų automobilį, padengtą nano danga.

Automobilio salono cheminis valymas

Kadangi teikiame kompleksines automobilių valymo paslaugas, automobilio salono cheminis valymas yra viena iš svarbiausių ir daugiausiai dėmesio sulaukiančių mūsų paslaugų. Mūsų klientai vertina kokybę, o mes vertiname švarą salone. Dirbame su aukščiausios klasės salono valymo chemija. Mūsų plovėjai yra itin kruopštūs ir pedantiški, todėl išvalomi visi kampučiai ir duobelės automobilio salone – viskas turi būti nepriekaištinga. Automobilio salono cheminis valymas užtrunka ilgiau, tačiau rezultatas jus tikrai nustebins. Skirtingai nuo kitų plovyklų, automobilius grąžiname sausus. Skambinkite ir susitarkime, kada galėsime priimti Jūsų automobilį salono valymui.

Automobilio salono valymo kaina – nuo 120.00eur.

Automobilių plovimas

Užsiimame ne tik variklio, bet ir kompleksinėmis automobilių plovimo paslaugomis. Mūsų plovyklose automobiliai yra plaunami naudojant kokybišką aukšto slėgio plovimo įrangą. Tai daro patyrę plovėjai, puikiai išmanantys savo darbą, todėl automobilis nuplaunamas itin greitai ir švariai. Dirbame ne vienerius metus, todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio automobilių plovimo paslaugas. Susisiekite jau dabar ir rezervuokite laiką.

Automobilių poliravimas Vilniuje

Profesionaliai ir patikimai poliruojame automobilius Vilniuje. Mūsų patyrę specialistai atnaujins Jūsų automobilio kėbulo spalvą, sugrąžins blizgesį. Automobilis atrodys stulbinančiai, be to važiuos našiau.

Automobilio poliravimas kėbului suteikia išskirtinumą – švarus, blizgantis automobilis ryškia spalva yra pastebimas gatvėje.

Kaip vyksta automobilių poliravimas Vilniuje

Visų pirma automobilis yra kuo švariausiai nuplaunamas ir būtinai nusausinamas. Nuvalomi labiau prilipę nešvarumai. Tam naudojama ir speciali valymo įranga ir valymo priemonės. Kai automobilis yra visiškai švarus ir sausas, galima pradėti poliravimą.

Naudodamiesi specialiais poliruokliais, mūsų specialistai poliruoja kėbulo paviršių. Tai užima laiko, reikalauja kantrybės ir patirties. Vienos vietos poliruojamos ilgiau, kitos trumpiau. Naudojama tik kokybiška šlifavimo pasta, kuri ne tik suteikia automobiliui blizgesį, sodrina spalvas, bet ir panaikina nedidelius įbrėžimus. Naikiname įbrėžimus kokybiškomis priemonėmis. Didesni įbrėžimai (iki grunto) paprastai lieka, tačiau nebėra taip akivaizdžiai matomi.

Nušlifavus yra tepamas specialaus vaško sluoksnis, kuris apsaugo automobilį nuo purvo. Specialus tepalas dažniausiai turi sudėtyje teflono, kuris veikia kaip savotiškas impregnantas ir apsaugo automobilį. Visa tai atliekama labai kruopščiai, rankomis, tad kuo didesnis automobilis, tuo daugiau laiko sugaištama.

Taip pat poliruojame ir po automobilio dažymo, nes tai viena iš dažymo proceso dalių, be kurios neapsieinama.

Užsisakykite automobilio poliravimą jau dabar!

Kodėl automobilių poliravimas yra naudingas?

 • Tai puiki proga itin kruopščiai nuplauti automobilį ir atsikratyti pridžiūvusio purvo, kurio negali nuvalyti automatinėse plovyklose ar plaunant savitarnos plovyklose.

 • Poliruotas automobilio paviršius yra lygesnis.

 • Automobilis atgauna savo sodrią spalvą.

 • Automobilio kėbulas blizga ir automobilis atrodo, lyg naujas.

 • Kėbulo paviršius yra padengtas apsaugine medžiaga todėl ji apsaugo automobilį nuo išorės poveikio.

 • Pašalinami nedidelės duobelės ir įbrėžimai.

Automobilio poliravimo nereiktų maišyti su šlifavimu. Tai atskira paslauga, kurio pagrindinis tikslas – išlyginti kėbulą, o ne padaryti jį blizgančiu. Šlifavimas paprastai yra taikomas, kai ruošiamasi automobilio kėbulą šiek tiek perdažyti visą arba tik tam tikras vietas.

Kodėl verta automobilį poliruoti „Autodar“ plovyklose

 • Esame automobilių plovimo profesionalai, todėl galime tinkamai paruošti poliravimui.

 • Puikiai išmanome savo darbą, todėl tiek plovimas, tiek poliravimas pas mus atliekamas itin kruopščiai ir kokybiškai.

 • Turime ilgametę patirtį, puikiai pažįstame automobilius, žinome „slaptas“ jų bėdas.

 • Dirbame tik su aukščiausios kokybės buitine chemija ir poliravimo priemonėmis, kurios negadina kėbulo ir suteikia ilgaamžę apsaugą.

 • Automobilio poliravimas – daug laiko ir kantrybės reikalaujantis užsiėmimas, todėl sutaupote keletą valandų savo brangaus laiko. Atvežate automobilį, paliekate jį, o paskui atvykstate pasiimti blizgančios ir įspūdingos savo mašinos. Dirbame efektyviai ir greitai.

 • Su klientais stengiamės kurti ilgu ir nuolatiniu bendradarbiavimu grįstus santykius. Nesivaikome greito pelno. Mums svarbiausia – kliento automobilio estetinė išvaizda.

 • Dirbame nuoširdžiai ir smulkmeniškai.

 • Esame įsikūrę buvusiame Taxi parke Vilniuje, todėl mus surasti nėra sunku iš bet kurios miesto vietos.

 • Nuolatos tobuliname savo įgūdžius ir darbo metodiką, kad viskas būtų daroma ne tik įspūdingai ir estetiškai, bet ir efektyviai.

Rekomenduojame automobilį poliruoti bent keletą kartų per metus. Taip pagerės jo priežiūra ir pailgės tarnavimo laikas.

Automobilių poliravimas Vilniuje :

 • Automobilio kėbulo poliravimas – nuo 90 priklausomai nuo automobilio dydžio, spalvos, kitų parametrų, todėl galutinę kainą pasakysime tik apžiūrėję Jūsų automobilį.

Dirbame greitai, efektyviai, lyg sau. Atvažiuokite į Pelesos g. 1/2 (buvusį TAXI parką) ir mes pasirūpinsime jūsų automobilio kėbulu – nupoliruosime jį. Daugiau informacijos nurodytais kontaktais.

Momentinio fotoaparato nuoma

Automobilio kėbulo poliravimas

Nuplovus automobilį, rekomenduojame jo kėbulą nupoliruoti. Automobilio poliravimas – vienas iš efektyviausių būdų išlaikyti automobilio spalvą ir apsaugoti jį nuo pašalinių veiksmų. Prie nupoliruoto paviršiaus sunkiau limpa purvas ir nešvarumai, apsaugomas kėbulo viršutinis sluoksnis, užmaskuojami smulkūs įbrėžimai. Poliravimui naudojame tik aukščiausios kokybės chemines medžiagas, skirtas profesionalams. Kokybiškos medžiagos, sunkus darbas ir plovėjų patirtis leidžia mums pasiekti tokį rezultatą, kurį pamatę klientai dažnai nesuvaldo nuostabos. Dirbame nuoširdžiai ir kruopščiai – lyg poliruotume savo automobilį. Susitarkime dėl poliravimo telefonu jau dabar

Variklio plovimas

Jau daug metų mūsų plovykla yra žinoma, kadangi plovykloje kokybiškai plaunami automobilių varikliai ir dugnai, taipogi dėl ilgametės plovyklos patirties. Automobilio variklio plovimas iš viršaus ir iš apačios, taip pat automobilio dugno plovimas. Automobilio variklį rekomenduojama plauti po šaltojo metų sezono ir darganoto rudens, kai automobilis iš apačios pasidengia purvu, bei asfaltą barstoma druska. Taip pat REKOMENDUOJAMA išsiplauti variklį ir automobilio dugną prieš važiuojant atlikti automobiliui TECHNINĘ APŽIŪRĄ. Mūsų plovykloje dirba darbuotojai su patirtimi, taip pat plovykloje naudojamos tik kokybiškos cheminės medžiagos. Automobilis iškeliamas keltuvu, ir nuosekliai išplaunama variklio apačia ir automobilio dugnas. Kaip jūs rūpinatės savo sveikata ir grožiu, tai nepamirškite pasirūpinti ir savo automobiliu!

Akcija!!!

VARIKLIO PLOVIMAS iš viršaus (Garantija po plovimo nesuteikiama) -  30.00 €.
VARIKLIO PLOVIMAS iš apačios - nuo 50.00 €.
VARIKLIO PLOVIMO KOMPLEKTAS (iš viršaus ir iš apačios) -nuo  70.00 €.
Apsaugos nuėmimas, uždėjimas ir nuplovimas -   15.00 €.